O nás

Začiatok založenia značky Lara Hair BeauTy vznikla tvorkini Laury Guľášovej ktorá sa nechala inšpirovať rozsiahlymi projektmi ktoré dlhodobo rozvíja .Jej zručnosť ju viedla k odovzdávaniu a solidalite ľudom taktiež k založeniu salónu pod názvom Lara Hair BeauTy .Vďaka jej zručnostiam a profesionalným službám ktoré ponuka pre náročných zákazníkov na najvyššej úrovni prostredníctvom prírodnej značkyMacadamia profesional hairv novo otvorených priestrov v pasáži Valentina priamo v srdci /hlavnej ulici mesta Košic.

Náš Príbeh

Laura sa od začiatkoch svojej práce zameriavala hlavne na prírodnú kozmetiku, s cieľom poskytovať naozaj špičkové a kvalitné služby zákazníkom. To ju doviedlo až k spolupráci s prírodnou kozmetikou Macadamia, ktorá tieto požiadavky spĺňa v pravom slova zmysle.

Otvoreniu salónu predchádzala dlhoročná prax, projekty, na ktorých spolupracovala, no najmä školenia poskytovania služieb v rámci profesionálnej starostlivosti o vlasy od najuznávanejších školiteľov v Európe. V neposlednom rade o kvalite jej práce svedčia viaceré medzinárodné súťaže, kde sa umiestnila na prvotných priečkach hodnotenia porotcov.

Otvorenie salónu Lara Hair BeauTy priamo v srdci mesta Košíc na Hlavnej ulici 98 v zrekonštruovaných priestoroch pasáže Valentina. Poskytovanie najvyššej starostlivosti a služieb pre starostlivosť o vlasy vďaka prírodnej značke Macadamia. Produkty sú priamo poskytované na našom webe. Môžete si ich priamo zakúpiť a dozvedieť sa nie len informácie, ale aj novinky o tejto prírodnej vlasovej značke.