NÁŠ PRIBEH

Náš Pribeh

Laura Guľášová.

Laura sa od začiatkoch svojej práce zameriavala hlavne na prírodnú kozmetiku, s cieľom poskytovať naozaj špičkové a kvalitné služby zákazníkom. To ju doviedlo až k spolupráci s prírodnou kozmetikou Macadamia, ktorá tieto požiadavky spĺňa v pravom slova zmysle.

Otvoreniu salónu predchádzala dlhoročná prax, projekty, na ktorých spolupracovala, no najmä školenia poskytovania služieb v rámci profesionálnej starostlivosti o vlasy od najuznávanejších školiteľov v Európe. V neposlednom rade o kvalite jej práce svedčia viaceré medzinárodné súťaže, kde sa umiestnila na prvotných priečkach hodnotenia porotcov.

Otvorenie salónu Lara Hair BeauTy priamo v srdci mesta Košíc na Hlavnej ulici 98 v zrekonštruovaných priestoroch pasáže Valentina. Poskytovanie najvyššej starostlivosti a služieb pre starostlivosť o vlasy vďaka prírodnej značke Macadamia. Produkty sú priamo poskytované na našom webe. Môžete si ich priamo zakúpiť a dozvedieť sa nie len informácie, ale aj novinky o tejto prírodnej vlasovej značke.